SURVIVOR 2024 už DNES Všetci účastníci tu!

Oktagon 51 Praha (29.12.) – program, výsledky, live stream zadarmo

Aktualizované:

Autor: Marcela

Oktangon 51 Praha

MMA turnaj Oktagon 51 Praha je ďalším a zároveň aj posledným číslovaným galavečerom organizácie Oktagon MMA v tomto roku. V známej pražskej O2 aréne sa na konci decembra pobijú tie najznámejšie mená. Pozrite sa na celý program a stavte si na víťaza.

Oktagon 51 Praha

Oktagon 51 ponúka svojim fanúšikom veľkú porciu kvalitných zápasov. Narozdiel od Fight Night Challenge Oktagon prináša profesionálne zápasy, kde sa častokrát hrá nielen o titul, ale aj o obrovskú sumu peňazí.

Oktagon s číslom 51 je naplánovaný na 29.12.2023 od 18:00h a koná sa v pražskej O2 aréne, kde si môže zápas naživo pozrieť až 18 000 divákov.

V článku nájdete

Oktagon 51 program

Oktagon 51 program prináša množstvo zaujímavých a dlho očakávaných duelov podobne, ako to bolo na Oktagone 47 v Bratislave.

Medzi najpopulárnejšie patria dva súboje. Jeden sa mal odohrať medzi Patrikom Kinclom a Vlastom Čepom, avšak Patrik Kincl sa zranil a tak Vlasta Čepa čaká nový súper. Kincla zastúpi šampión Babilonu MMA – Piotr Wawrzyniak.

V druhom sa proti sebe postavia Karlos Vémola proti „Pirátovi“ Samuelovi Krištofičovi.

Okrem tohosa odohrá 8 ďalších zaujímavých zápasov, z ktorých sú dva ženské. V ringu sa stretnú Magda Šormová proti Mallory Martin a Chiara Penco proti Eva Dourthe.

Naviac počas tohto večera sa môžete tešiť aj na finále pyramídy Tipsport Oktagon Game Changer.

Oktagon 51 Praha

Oktagon 51 fight card

Oktagon 51 fight card vyobrazuje jednotlivé zápasy podľa váhovej kategórie.

Naplánované zápasy si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke.

Figt Card Oktagon 51

VáhaZápas
MiddleweightWawrzyniak – Čepo
CatchweightVémola – Krištofič
Light HeavyweightŠkvor – Zavada
WelterweightSurdu – Paternó
FeatherweightRyšavý – Tounkara
StrawweightPenco – Dourthe
FeatherweightRoušal – Parker
Catchweight 55kgŠormová – Martin
LightweightFiala – Shaaban

Kincl vs. Čepo Oktagon 51

Zápas Kincs vs Čepo sa nakoniec neuskutoční, pretože Patrik Kincl sa zranil. Miesto neho sa do ringu postaví Piotr Wawrzyniak. Titulový zápas však zostáva v hre, akurát Vlasto Čepo sa postaví proti inému adekvátnemu súperovi.

Dvadsaťosem ročný Čepo zastupuje Slovensko, kde patrí k najnebezpečnejším bojovníkom. Jeho trénerom je známy MMA fighter Attila Végh. Čepo je známy aj tým, že v strednej váhovej kategórii ešte nikdy neprehral.

Piotr Wawrzyniak je šampión Babilónu a má štyri víťazstvá v rade, keď troch súperov ukončil na KO. Rebríčkovo je o cca 60 miest pred Vlastom a vďaka tomu, že bol registrovaný ako náhradník, bol v plnej príprave a je v tej najlepšej forme.

Vémola vs. Krištofič na Oktagon 51

Ďalším veľmi očakávaným zápasom je Vémola vs Krištofič. Tento súboj totižto sprevádza dlhoročná nevraživosť medzi bojovníkmi. Terminátor Karlos Vémola a pirát Samuel Krištofič tak dostali príležitosť vyrovnať si medzi sebou účty v klietke.

Znova sa jedná o československý súboj. Tento zápas bol naplánovaný už na koniec roka 2021, avšak kvôli zdravotným problémom Karlosa Vémolu sa tento zápas nikdy neuskotočnil. Z tohto dôvodu fanúšikovia MMA očakávajú, že zápas bude skutočným zážitkom a MMA umením.

Favoritom zápasu je Terminátor, avšak pre Piráta Krištofiča je to zápas jeho kariéry a pre výhru urobí noazaj všetko.

Oktagon 51 Praha live stream

V prípade, že neviete, kde sledovať Oktagon, máme na výber hneď niekoľko možností. V prvom rade sa môžete zúčastniť priamo podujatia v Prahe alebo si môžete pustiť Oktagon live stream.

Oktagon 51 live stream môžete sledovať online cez TV Tipsport. Táto televízia je prevádzkovaná stávkovou kanceláriou Tipsport, ktorá je aj hlavným partnerom tohto podujatia. Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať vsetky zápasy na turnaji. Výhodou je, že prvých 7 dní máte prenosy zadarmo.

Ako novo zaregistrovaný užívateľ zároveň aj získate 20 eurový bonus bez vkladu, ktorý môžete využiť na to, aby ste si stavili na vášho favorita. Je to ideálna možnosť, ako získať peniaze zadarmo.

Oktagon 51 Praha PPV stream

Druhá možnosť, ako sledovať Oktagon 51 live je zakúpenie si oficiálneho streamu od organizátorov, ktorý vám poskytujú PPV stream. Tento stream je spoplatnený sumou 12,99 € a záznam z turnaja je aktívny ešte tri nasledujúce dni.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť, môžete očakávať kvalitnejší obraz a zvuk. PPV stream patrí medzi najlepšie možnosti, ako sledovať športové prenosy.

Oktagon 51 lístky

Lístky na Oktagon 51 v Prahe si môžete zakúpiť online cez portály ticketmaster.cz alebo ticketportal.cz.

Cena vstupeniek začína od 52 € a postupne sa zvyšuje v závislosti od kvality sektorov, ktorú si zvolíte. Vstupenky v blízkosti klietky sa pohybujú okolo 500 €, záleží od konkrétneho miesta a zóny.

Oktagon 51 Praha výsledky

Výsledky jednotlivých zápasov budú známe ihneď po ukončení zápasu 29.12.2023.

Ihneď po turnaji si môžete pozrieť aktuálne výsledky na webe 7sport.sk, kde zverejňujú nielen víťaza, ale aj spôsob ukončenia či čas ukončenia.

Oktagon 51 Praha kurzy

Jedným z hlavných partnerov tohto podujatia je stávková kancelária Tipsport, vďaka čomu si na výsledky zápasov môžete aj staviť.

TV Tipsporte si môžete prezrieť predzápasové kurzy a staviť si na svojho favorita vopred alebo môžete sledovať Tipsport live kurzy a staviť si na favorita podľa toho, ako sa vyvíja zápas.

Zdroje: oktagonmma.sk, 7sport.sk, youtube.com, tipsport.skTémata:
Šport

Najnovšie články