Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Lidl otváracie hodiny – dnes, zajtra, cez sviatky, Silvester, Bratislava

Aktualizované:

Autor: Denisa

Lidl otváracie hodiny zajtra

Lidl predajňa je tu pre vás každý deň! Pozrite sa, aké Lidl otváracie hodiny na vás čakajú dnes, zajtra, cez sviatky a v jednotlivých mestách. Otváracie hodiny sa môžu počas sviatkov líšiť. Všetko potrebné nájdete nižšie v článku.

Lidl otváracie hodiny

Obchodný reťazec Lidl je na Slovensku už nejaký ten rok, pričom ľudia ho poznajú najmä vďaka známke kvality za prijateľnú cenu. Lidl otváracie hodiny sa líšia závislosti od toho, či si idete nakúpiť cez pracovný týždeň alebo počas víkendu.

Lidl otváracie hodiny sa líšia aj v závislosti od sviatkov, preto je potrebné si dopredu overiť, aká otváracia doba na vás čaká počas sviatkov v mestách ako Bratislava, Trnava, Nitra, Prešov, Martin, Zvolen či Poprad.

V článku nájdete

Lidl otváracie hodiny dnes

Lidl patrí medzi obľúbené obchodné reťazce na Slovensku, pričom dnes má po celom celej krajine vyše 130 kamenných predajní. Dokonca v Bratislave sa nachádza aj centrála Lidl.

Zákazníci tu môžu nakúpiť naozaj výhodne, čo im umožnuje aj vernostný program Lidl plus. V rámci členstva a mobilnej aplikácie sa dostanete k veľkým zľavám, online letáku, zľavám v iných obchodoch, stieracím žrebom a súťažiam.

Obchodná sieť Lidl prevádzkuje na Slovensku iba jeden typ predajní, všetky pobočky sú otvorené 7 dní v týždni. Avšak Lidl otváracia doba sa líši v závislosti od konkrétneho dňa a štátnych sviatkov.

Lidl otváracie hodiny 2024

DeňČas
PONDELOK – SOBOTA7:00 – 21:00h
NEDEĽA8:00 – 20:00h

Lidl otváracie hodiny zajtra

Okrem kamenných predajní Lidl ponúka aj online obchod, ktorý nájdete na stránke lidl.sk.

Lidl okrem online e-shopu na stránke zverejňuje aj aktuálny akciový leták so zľavami, informácie o Lidl súťažiach, prehľad privátnych značiek ako Slovenskô a Lidl recepty v podobe projektu „Kuchyňa Lidla“.

Čo sa týka Lidl otváracích hodín počas sviatkov, tak tie sa môžu líšiť od klasickej otváracej doby. Rovnako, ako napr. pri Tesco otváracích hodinách, aj predajňa Lidl je na Sviatok všetkých svätých zatvorená.

Lidl otváracie hodiny cez sviatky 2024

Či už ide o štátne alebo prikázané sviatky, Lidl otváracie hodiny počas sviatkov sa líšia od klasickej otváracej doby.

To znamená, že ak si potrebujete nakúpiť na štedrú večeru alebo Nový rok, mali by ste tak urobiť o čosi skôr alebo si pozrieť aktuálny prehľad Lidl otváracích hodín cez sviatky 2024.

Lidl otváracie hodiny 1.1. 2024

Nový rok je sviatok začiatku nového roka a podľa gregoriánskeho kalendára pripadá na 1. januára. V tento deň sú všetky obchody zatvorené, čo platí pre predajňu Lidl.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Tento deň môžete využiť napr. na návštevu kostola, pričom všetky dôležité cirkevné dni, ktoré sa svätia, nájdete v katolíckom kalendári.

Lidl otváracie hodiny 6.1. 2024

6. januára po celom Slovensku oslavujeme štátny sviatok Zjavenie Pána, to znamená, že v tento deň sú všetky obchody zatvorené. Inak tomu nebude ani v prípade Lidl otváracích hodín.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Traja králi je označenie mudrcov označených v Evanjeliu podľa Matúša. Boli to prví pohania, ktorí uverili v Ježiša. Počas troch kráľov sa v kostole konajú aj sv. omše, ktoré si môžete pozrieť aj naživo na TV Lux.

Lidl otváracie hodiny Veľká noc

Lidl otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov v roku 2024 budú tak, ako aj v roku 2024, rôzne.

Veľkonočné sviatky trvajú dokopy až 5 dní, to znamená, že overiť si aktuálne Lidl otváracie hodiny počas Veľkej noci je určite na mieste!

Otváracie hodiny Veľká noc 2024

DátumDeňOtváracie hodiny
28.3Zelený štvrtok 7:00 – 20:00h
29.3Veľký piatokzatvorené
30.3Biela sobota7:00 – 20:00h
31.3Veľkonočná nedeľazatvorené
1.4Veľkonočný pondelokzatvorené

Typickou tradíciou Veľkej noci je šibačka. Šibačka je zvyk spočívajúci v šibaní dievčat korbáčom alebo prútom na Veľkonočný pondelok a utorok.

Na Slovensku býva spojený s oblievačkou (kúpačkou), pričom u nás nájdete aj iné zvyky a tradície, ktoré sú typické napr. na Vianoce.

Otváracie hodiny Lidl 1.5. 2024

Prvý májový deň oslavujeme Sviatok práce, ktorý je známy ako medzinárodný sviatok pracujúcich. Keďže ide o štátny sviatok, tak v tomto prípade vám odporúčame nakúpiť si deň vopred, pretože 1. mája budú všetky obchody zatvorené.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Otváracie hodiny Lidl 8.5. 2024

8. máj patrí štátnemu sviatku Deň víťazstva nad fašizmom. V tento deň si na celom Slovensku pripomíname okrem tohto víťazstva aj koniec druhej svetovej vojny v Európe.

Rovnako, ako aj v iné štátne sviatky, aj v tento deň je obchodný reťazec Lidl zatvorený.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Využite tento deň na zábavu, a zoberte vašu rodinu na výlet do poľskej Energylandie. Energylandia je zábavný park pre deti aj dospelých, kde okrem kolotočov na vás čaká aj aquapark s toboganmi.

Lidl otváracie hodiny 5.7. 2024

Sviatok svätého Cyrila a Metoda je prikázaný sviatok, ktorý sa oslavuje na celom Slovensku. V tento deň sú všetky obchody zatvorené, čo platí aj pre Lidl otváracie hodiny.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Avšak ak ste náhodou z Bratislavy a rozhodnete sa ísť v tento deň na nákupy do neďalekej Viedne, spozornite! Pretože tak, ako u nás, aj v Rakúsku majú svoje prikázané a štátne sviatky, počas ktorých sú všetky obchody zatvorené.

Lidl otváracie hodiny SNP 29.8. 2024

Slovenské národné povstanie je štátny sviatok, ktorý si pripomíname každý rok v dátume 29.8. Inak tomu nebude ani v roku 2024, pričom tak, ako aj u iných sviatkov, je v tento deň Lidl predajňa zatvorená.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Ľudia by na tento deň rozhodne nemali zabudnúť, preto sú v tento deň obchody zatvorené, čo môžete využiť napr. na návštevu turistickej trasy Cesta hrdinov SNP.

Lidl otváracie hodiny Deň ústavy SR 1.9. 2024

Štátny sviatok Deň ústavy SR pripadá na 1. septembra 2024. Tento deň je okrem iného aj dňom práva na priaznivé životné prostredie.

Čo sa týka nákupov na sviatok Deň ústavy SR, tak v tento deň sú všetky obchody zatvorené, avšak nakúpiť si môžete napr. u súkromných predajcov.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ
Lidl otváracie hodiny 2023
Zdroj: unsplash.com

Lidl otváracie hodiny 15.9. 2024

S dátumom 15. septembra je spojený prikázaný a cirkevný sviatok Sedembolestná Panna Mária. V tento deň bývajú aj špeciálne sväté omše, ako napr. omša v Kalvárií v Banskej Štiavnici.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Tento deň môžete využiť aj inak, ako napr. pohodou pri televízore, kde si môžete pustiť kresťanský film s posolstvom.

Lidl otváracie hodiny 28.10. 2024

Dňa 28.10. na Slovensku oslavujeme sviatok Deň vzniku ČSR, ktorý sa od roku 1993 pripomína ako pamätný deň, nejde však o štátny sviatok. To znamená, že v tento deň je predajňa Lidl otvorená podľa klasických otváracích hodín.

Čo sa týka otváracích hodín v Deň vzniku ČSR u iných obchodných reťazcov, tak kompletný prehľad nájdete v tomto článku.

 • Otváracie hodiny: 7:00 – 21:00h

Lidl otváracie hodiny 1.11. 2024

Sviatok všetkých svätých patrí medzi prikázané sviatky, pričom 2. novembra si pripomíname deň Pamiatky zosnulých, ľudovo nazývaný Dušičky. V tento deň sú všetky obchody zavreté, čo platí aj pre Lidl otváracie hodiny.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

1.11. oslavuje meniny Denisa, Denis. Tieto mená majú grécky pôvod. V preklade znamenajú „zasvätení bohu vína, úrody a plodnosti Dionýzovi“. Potešte Denisu alebo Denisa vo vašom okolí a pošlite mu originálne meninové prianie.

Lidl otváracie hodiny 17.11. 2024

17. november patrí k významnému dňu, kedy si pripomíname dôležitú historickú udalosť Deň boja za slobodu a demokraciu. Tento deň je stanovený za štátny sviatok, to znamená, že Lidl otváracie hodiny sú v tento deň upravené a predajňa je zatvorená.

 • Otváracie hodiny: ZATVORENÉ

Prehľad otvorených obchodov cez sviatok Deň boja za slobodu a demokraciu nájdete v tomto článku.

Lidl otváracie hodiny dnes
Zdroj: unsplash.com

Lidl otváracie hodiny Vianoce 2024

Ako lepšie osláviť tohtoročné vianočné sviatky, ako s rodinou na vianočných trhoch alebo pri stromčeku, pod ktorým si nájdete vianočné darčeky. Tie si však nezabudnite kúpiť o čosi skôr, pretože počas sviatkov 2024 sú Lidl otváracie hodiny upravené.

Vianoce Lidl otváracie hodiny

DátumDeňOtváracie hodiny
24.12Štredrý deň7:00 – 11:00h
25.12Prvý sviatok vianočnýzatvorené
26.12Druhý sviatok vianočnýzatvorené

Skúste počas týchto obľúbených sviatkov šťastie, a prilepšite si do rodinného rozpočtu vďaka vianočným žrebom.

Lidl otváracie hodiny Silvester

Silvester sa koná 31.12. a môžete ho osláviť buď v rušnom meste, v pohodlí domova alebo zimnou turistikou, ako napr. výstupom na Zamkovského chatu.

Či už budete chystať jednohubky na silvestrovskú zábavu alebo desiatu na zimnú turistiku, Lidl otváracie hodiny sú v tento deň skrátené.

 • Otváracie hodiny: 8:00 – 17:00h

Takisto či už tento deň strávite s rodinou, známymi alebo kamarátmi, nezabudnite okrem ohňostroju a prípitku aj na silvestrovské prianie.

Lidl otváracie hodiny mestá na Slovensku

Predajne Lidl dnes nájdete takmer v každom meste. Prehľad všetkým pobočiek, ich adresu a otváraciu dobu nájdete na oficiálnej stránke lidl.sk.

Na webovej stránke obchodu nájdete napríklad rôzne súťaže, akou je napríklad aj Lidl Čistinka.

Medzi najnavštevovanejšie predajne Lidl patria pobočky v mestách:

 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Nitra
 • Prešov
 • Martin
 • Zvolen
 • Poprad
 • Prievidza
 • Trenčín
 • Topoľčany

Bratislava Lidl otváracie hodiny

Otváracie hodiny Lidl Bratislava patria podľa Google k najvyhľadávanejším. To znamená, že ľudí zaujíma, aké sú Lidl otváracie hodiny dnes, zajtra, cez sviatky a v ďalšie v hlavnom meste Slovenska.

V Bratislave sa dokopy nachádza až 22 predajní. Avšak okrem obchodov môžete v hlavnom meste navštíviť aj iné zaujímavé miesta, ako napr. vianočné trhy v Bratislave.

Zdroje: youtube.com, unsplash.com, lidl.sk

Najnovšie články