EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Slalom Flachau 2024 – program, výsledky, kde sledovať a Petra Vlhová

Aktualizované:

Autor: Marcela

Slalom Flachau

Slalom Flachau je súčasťou programu svetového pohára v alpskom lyžovaní na rok 2024. Večerný slalom sa uskutoční v polke januára. Pozrite sa na kompletný program, štartovaciu listinu a prezradíme vám aj to, kde si tento pretek môžete pozrieť naživo a zdarma.

Slalom Flachau

Slalom Flachau patrí medzi preteky, ktoré sú súčasťou Svetového pohára v alpskom lyžovaní. Tieto preteky patria medzi najočakávanejšie podujatie Svetového pohára a môžete ich očakávať vo večerných hodinách 16. januára.

Flachau slalom patrí medzi najobľúbenejšie súťažné destinácie na programe našej skvelej lyžiarky Petry Vlhovej. Práve v rakúskom Flachau sa jej totižto podarilo získať niekoľko prvenstiev.

V článku nájdete

Slalom Flachau program

Slalom Flachau program je naplánovaný vo večerných hodinách v utorok 16. januára 2024. Tieto preteky narozdiel od SP Kranjska Gora sú naplánované len na jeden deň.

Slalom Flachau 2024 program

Rakúsky Flachau patrí medzi obľúbené miesta, kam sa vybrať na lyžovačku v Rakúsku. V polovici januára máte tak možnosť spojiť lyžovanie s fandením Petre Vlhovej.

Program Flachau 2024Čas
Slalom – 1. kolo18:00
Slalom – 2. kolo20:45

Flachau slalom výsledky

Výsledky po jednotlivých kolách si môžete pozrieť na rôznych športových weboch, akým je napríklad aj 7sport.sk, kde nájdete vždy aktuálne výsledky.

Okrem aktuálnych výsledkov tento web ponúka aj štartovnú listinu a iné podrobné informácie o pretekoch.

Slalom Flachau kde sledovať

Priame prenosy z preteku v rakúskom Flachau a zároveň Petru Vlhovú live môžete sledovať z priamych prenosov priano na televíznych kanáloch. Jeden z týchto kanálov je aj JOJ Šport, ktorý si naladíte cez Skylink.

Rovnako si môžete pozrieť live prenosy aj na iných televíznych kanáloch, ako napríklad Eurosport, ČT šport alebo si môžete prenos pozrieť priamo na TV Tipsport, ku ktorému máte prístup zdarma.

Flachau slalom live

Flachau slalom live si môžete pozrieť pohodlne kdekoľvek sa nachádzate vďaka Tipsport TV.

TV Tipsport vám ponúka možnosť si pozrieť všetky preteky pohodlne cez internet. Výhodou je, že k tejto televízii máte prístup zdarma. Internetová televízia od Tipsportu vysiela všetky preteky Svetového pohára.

Ako sledovať Petru Vlhová Slalom Flachau live

  1. Vytvorte si účet na Tipsport – prvých 7 dní máte prístup úplne zdarma
  2. Kliknite na sekciu LIVE a z ponuky športov zvoľte LYŽOVANIE.
  3. Vyberte si preteky, ktoré chcete pozerať a kliknite na STREAM.
  4. Potom stačí, ak podáte tiket v hodnote 1,20€ mesačne a môžete naďalej sledovať TV Tipsport.

Naviac všetci novo registrovaní členovia získavajú vstupný bonus od Tipsportu v hodnote 20 eur.

Flachau slalom v TV

Flachau slalom môžete sledovať aj vďaka dostupným televíznym kanálom. Konkrétne na prenos Svetového pohára sú zamerané tri TV stanice.

Slalom Flachau Gora TV stanice

  • JOJ Šport
  • ČT Šport
  • Eurosport

Slalom Flachau JOJ Šport

Nový športový televízny kanál JOJ Šport live vysiela naživo preteky z rakúskeho Flachau. Tento športový kanál patrí medzi programy, ktoré si môžete zakúpiť v rámci predplatného v spoločnosti Skylink.

Športové prenosy môžete sledovať aj vďaka platenej službe JOJ Play.

Flachau slalom ČT Šport

Ďalšia možnosť ako sledovať Flachau slalom je český program ČT Šport. Táto televízna stanica patrí medzi české, avšak pohodlne ju môžete sledovať aj na území Slovenska.

V prípade, že by ste chceli sledovať preteky vo Flachau online na ČT Šport, v tomto prípade je možné sledovať program iba na území Českej republiky.

Slalom Flachau Eurosport

Obrovský slalom a slalom si môžete pozrieť naživo aj na stanici Eurosport, kde vás pretekami sprevádza český komentátor. Výhodou tohto televízneho kanála je, že bez problémov funguje aj na Slovensku.

Okrem klasickej televíznej stanice má Eurosport vo svojej ponuke aj aplikáciu, tá vám umožňuje sledovať priame prenosy zo športových udalostí kdekoľvek na svete.

Flachau Slalom bodovanie

Body v Svetovom pohári získava vždy 30 najlepších lyžiarok v každých pretekoch. To znamená, že prvých 30 umiestnených si pripíše body, pričom víťazka získava 100 bodov a následne sa počet pridelených bodov znižuje.

Počet bodov postupne klesá a posledná pretekárka z 30 dostane 1 bod. Rovnaké bodovanie platí aj pri mužských pretekároch.

Slalom Flachau Petra Vlhová

Petra Vlhová a preteky Flachau patria k sebe. Rovnako ako po minulé roky aj tento rok sa na tieto preteky chystá, pretože svah Hermanna Maiera našej lyžiarke vyhovuje a prináša si z neho veľmi dobré výsledky.

V roku 2019, 2020 a aj 2022 tu získala prvé miesto a v roku 2021 obsadila štvrtú priečku.

Dokonca vo Flachau Slovensko v roku 2016 získalo dvojité pódium. Prvé miesto obsadila Veronika Zuzulová a tretie miesto Petra Vlhová.

SP alpské lyžovanie Flachau 2024 dnes

Buďte v obraze a majte prehľad o výsledkoch a programe alpské lyžovanie Flachau 2024 dnes vďaka oficiálnych kanáloch FIS.

Zdroje: 7sport.sk, youtube.com, fis-ski.com

Najnovšie články