EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Alex Park SNV – cenník, zľavomat, menu, denný tábor, recenzie

Aktualizované:

Autor: Lenka

Alex Park

Alex Park je jedným z najväčších detských interiérových parkov na Slovensku. Nájdete ho v Spišskej Novej Vsi. Zistite, koľko zaplatíte za vstup, aké je menu a čo na tento detský park hovoria ostatní.

Alex Park

Alex Park patrí medzi najväčšie interiérové zábavné areály pre deti na Slovensku. Na ploche 1200 m2 je umiestnených množstvo zaujímavých atrakcií. Medzi ne patria tobogany, šmýkačky, trampolíny, delová aréna, autodráha, športové ihrisko a aréna pre deti do 3 rokov.

Deti si to tu počas letných prázdnin naozaj užijú a rodičia si môžu posedieť pri šálke kávy, belgickej čokoláde alebo dobrom jedle. Skvelým miestom na zábavu je aj Kráľovstvo Hrabovo.

V článku nájdete

Alex Park SNV

Alex Park sa nachádza v Spišskej Novej Vsi na ulici Zvonárska 2890. V tesnej blízkosti nájdete aj Spišský hrad a Zookontakt.

Tento park je ideálnym miestom, kde môžete osláviť sviatok dieťatka. Na svoje si tu prídu deti všetkých vekových kategórií. K dispozícií sú dokonca aj detskí animátori, ktorí sa môžu deťom počas oslavy naplno venovať.

Alex park vstupné

Alex park cenník nájdete uvedený aj na oficiálnej stránke. Cenníky sú rozdelené podľa toho, či plánujete prísť cez týždeň alebo cez víkend. V ponuke sú uvedené aj skupinové vstupy prípadne aj 5, 10 alebo 20 vstupov.

Cenník Alexpark pondelok – piatok:

KategóriaCena
1 osoba na 1 hod. + dospelá osoba4,90 €
Každá ďalšia dospelá osoba na 1 hod.1,00 €
Dieťa do 1 rokaZdarma
2. začatá hodina na 1 dieťa4,90 €
3. začatá hodina na 1 dieťa3,30 €

Vstupné Alexpark sobota – nedeľa a štátne sviatky:

KategóriaCena
1 osoba na 1 hod. + dospelá osoba5,90 €
Každá ďalšia dospelá osoba na 1 hod.1,00 €
Dieťa do 1 rokaZdarma
2. začatá hodina na 1 dieťa5,90 €
3. začatá hodina na 1 dieťa4,30 €

Ak navštevujete AlexPark pravidelne, určite sa vám oplatí zakúpiť viac vstupov.

Počet vstupovCena
5 vstupov (1-hodinových)22,00 €
10 vstupov (1-hodinových)43,00 €
20 vstupov (1-hodinových)85,00 €

V ponuke máte aj skupinový vstup (3,30 €/dieťa/ hod.) pre maximálne 30 detí. Skupinový vstup platí iba s pedagogickým dozorom, asistentom. Neplatí počas sviatkov a prázdnin a je nutné sa dopredu telefonicky dohodnúť.

Alex park zľavomat

Zľavové portály ponúkajú rôzne akciové vstupy za zvýhodnené ceny. Napríklad zlavavadna.sk vám poskytne zľavu 10 % na vstup do Alex parku pre 1 dieťa a 1 rodiča na 1 hodinu.

Niekedy sa môže stať, že zľavový portál túto výhodnú ponuku nebude poskytovať. A ak si zakúpite zľavový kupón cez zlavadna.sk, skontrolujte si platnosť kupónu, aby vám táto vstupenka neprepadla.

Alex park otváracie hodiny

Otváracie hodiny Alexpark sú po celý rok rovnaké. Iba v pondelok sa otvára o hodinu neskôr ako ostatné dni.

DeňČas
Pondelok11:00 – 20:00
Utorok – Nedeľa10:00 – 20:00

Alex park tábor

Pravidelne Alexpark organizuje počas letných prázdnin detské denné tábory. Veľmi obľúbené sú aj pravidelne pripravované akcie a podujatia, napríklad nocovačky, Mikuláš alebo Haloweenske párty.

Pozrite sa, kde všade sa konajú letné tábory na Slovensku okrem Alex parku.

Alex park narodeninové oslavy

Alex park je dokonalým miestom, kde môžete osláviť narodeniny vášho dieťatka v kruhu rodiny a priateľov. Výhodou je, že môžete naplno využiť služby tohto detského zábavného parku. Deti sa tu dokonale vybláznia a k dispozícií sú aj detskí animátori, ktorí sa deťom budú po celý čas venovať.

Na základe vašich požiadaviek dokáže personál pripraviť dokonalú oslavu na mieru. Občerstvenie si môžete vybrať jedine z reštaurácie v Alexparku (výnimka je torta).

Na výber máte z 3 narodeninových balíkov, kde máte uvedenú cenu a podrobnosti, čo daný balík obsahuje.

Alex park je dokonalým miestom, kde môžete osláviť narodeniny vášho dieťatka v kruhu rodiny a priateľov.
Zdroj: co-to-je.sk

Alex park recenzie

Alex park recenzie nájdete na facebooku alebo na zlavadna.sk.

Ľudia hodnotia Alex park kladne a písali, že sa deti kvalitne vybláznili a zabavili. Pozitívne hodnotili aj bezpečie detí počas hrania, milí personál a veľmi chutné jedlo. Občerstvenie bolo za primerané ceny.

Z negatívnych názorov prevládalo dlhé čakanie v rade na vstup. A prípadne dlhé čakanie na jedlo.

Alex park menu

Alex park nie je len zábavným miestom pre tých najmenších, ale dokonca sa tu aj dobre a chutne najete. Na oficiálnej stránke alexpark.sk si môžete prečítať, aké jedlo a nápoje tu ponúkajú a za aké ceny.

Alex park kontakt

Alex park kontakt môžete využiť v prípade akýchkoľvek otázok. Ak si chcete zarezervovať narodeninovú oslavu je dobré to riešiť dopredu, aby táto možnosť bola k dispozícií. Môžete zavolať alebo napísať mail. Rovnako je potrebné dopredu zavolať aj v prípade skupinových vstupeniek.

  • telefón: +421 905 320 321
  • e-mail: alexpark@alexpark.sk

Zdroj: alexpark.sk, zlavadna.sk

Najnovšie články