Ruža pre nevestu Sledujte v predstihu!

Multisport karta ako funguje – aktivácia, cena, benefity a kde uplatniť

Aktualizované:

Autor: Marcela

Multisport karta ako funguje aktivácia

Zaujíma vás multisport karta ako funguje aktivácia a jej výhody? Pozrite sa na nasledujúci článok, v ktorom vám prezradíme, ako ju môžete získať a kde ju môžete využiť. Multisport kartu môžete využiť aj pre rodinu a dokonca je aj pre živnostníkov.

Multisport karta ako funguje

Multisport karta funguje podobne ako iné vernostné karty. Je však určená na športové účely a vďaka nej môžete využiť cvičenie takmer zdarma. Cena cvičenia závisí od vášho zamestnávateľa a od jeho podpory.

Pokiaľ chcete vaše kalorické tabuľky obohatiť o spálené kalórie z cvičenia alebo vylepšiť váš BMI index, je pre vás multisport karta ideálna.

Stačí, ak sa preukážete v danom zariadení svojou kartou MultiSport spoločne s preukazom totožnosti s fotografiou a môžete sa pustiť do športovania.

V článku nájdete

Multisport karta čo to je

Multisport karta je karta, ktorú všeobecne môžete chápať ako kartu umožňujúcu prístup k rôznym športovým zariadeniam, ako sú posilňovne, bazény, ihriská, centrá cvičenia, fitness centrá a podobne. Vďaka tejto karte už v danej inštitúcii neplatíte.

Je to program, ktorý poskytujú mnohí zamestnávatelia ich zamestnacom ako benefit a poteší najmä tých, ktorí majú radi šport, fitness a rôzne športové aktivity.

Okrem toho môže multisport karta obsahovať aj ďalšie výhody a zľavy na iné služby súvisiace so zdravím a wellness.

Multisport karta ako funguje získanie

Multisport kartu môžete najčastejšie získať ako benefit od vášho zamestnávateľa. Niektoré spoločnosti totižto ponúkajú ako súčasť vernostného a odmeňovacieho systému práve Multisport kartu.

Pamätajte na to, že ide čisto len o jedinečný zamestnanecký benefit, kartu možno získať len cez Vášho zamestnávateľa, individuálne sa získať nedá.

Zároveň ako zamestnávateľ si môžete o kartu požiadať priamo u poskytovateľov karty. Prevádzkovateľom je spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. a môžete si ich zakúpiť online alebo navštíviť ich kancelárie a zakúpiť si kartu osobne.

Multisport karta ako funguje aktivácia

Aktivácia Multisport karty by mala byť automatická. To znamená, že ak váš zamestnávateľ poskytuje tento benefit, stačí požiadať kompetentnú osobu o jej zhotovenie a všetko by malo byť v poriadku. Vo väčšine prípadov tento benefit riešia zamestnanci personálneho oddelenia.

Potom ako vám bude vystavená karta na vaše meno, môžete ju bez ďalšej aktivácie začať využívať. Pamätajte na to, že karta je vystavená len na vašu osobu a je neprenosná.

Z tohto dôvodu by ste mali predkladať Multisport kartu spolu s preukazom totožnosti, aby si totožnosť zamestnanec športového strediska vedel overiť.

Multisport karta cena

Multisport karta cena je priamo závislá na vašom zamestnávateľovi. Na zamestnávateľovom rozhodnutí je, aký typ programu si vyberie a koľko z neho bude prispievať.

To znamená, že niektorí zamestnávatelia hradia plnú čiastku svojim zamestnancom a vy ako používateľ Multisport karty naplatíte nič. Iní zase sponzorujú kartu 70% a vy doplácate zvyšných 30% a podobne.

Výsledná cena je tak závislá od programu, ktorý si pre vás zamestnávateľ vybral a od výšky príspevku z jeho strany.

Multisport karta ako funguje v praxi

Multisport karta funguje v praxi veľmi jednoducho. Potom ako vám vystaví váš zamestnávateľ kartu na vaše meno a budete ju mať fyzicky v rukách alebo získate virtuálnu kartu, môžete ju začať využívať.

Jedenkrát do dňa si môžete vybrať zariadenie, ktoré Multisport karty prijíma a ísť si napríklad zacvičiť do vášho obľúbeného fitka.

Pri vstupe na recepcii do športového zariadenia sa preukážete občianskym preukazom a Multisport kartou a máte vstup zdarma.

Multisport karta ako funguje v praxi
Zdroj: unsplash.com

Rovnako môžete využiť aj wellness centrá a iné regeneračné inštitúcie. Preverte si však, či Multisport kartu prijímajú a aké programy v rámci nej máte zdarma. Odporúčame vám preveriť Aquapark Dolný Kubín, kde si môžete zašportovať ale aj užiť kopec zábavy.

Multisport karta kde platí

Multisport karta platí vo viacerých športových, relaxačných a voľnočasových partnerských zariadeniach. Konkrétne na Slovensku ju môžete využiť vo viac ako stošesťdesiatich zariadeniach po celej krajine.

Pre lepšiu orientáciu môžete využiť šikovný vyhľadávač miest a aktivít na ich oficiálnej stránke. Funguje vo forme mapy, kde zadáte typ aktivity a mesto a na mape Slovenska sa vám zobrazia najrelevantnejšie možnosti.

Multisport karta kde uplatniť
Zdroj: co-to-je.sk

V prípade, že chcete vycestovať do zahraničia, ako napríklad do Aqualandu Moravia, tu bohužiaľ slovenskú multisposrt kartu neoplatníte.

Multisport karta Trnava

Multisport kartu v Trnave môžete využiť vo viacerých športových a relaxačných zariadeniach.

Výhody multi šport karty v Trnave si uplatníte na týchto prevádzkach :

 • Aquapark Trnava
 • Bodyfit club
 • Bouldrofka Lezecká stena
 • Creative sport centrum
 • FIT UP, Kollárova 20
 • Golf Trnava
 • Kaloka
 • Kinder Club
 • Letné kúpalisko Castiglione
 • Letné kúpalisko Kamenný mlyn
 • Mestská plaváreň Zátvor
 • Mestský zimný štadión Trnava
 • Relax centrum, Morská soľná jaskyňa
 • Royal Fitness
 • Spartakus Fight Gym
 • Sport House
 • TEAM AEROBIK
 • Tenisové kurty Trnava

Golem multi šport karta

V sieti fitness centier Golem multi šport kartu môžete využiť iba na prevádzke posilňovne vo Vrbovom.

Prevádzky v iných mestách možnosť využitia multisport kariet zatiaľ nepodporujú.

X bionic multisport kara

V športovo relaxačnom zariadení X bionic multisport karta nie je akceptovaná.

Fitinn multi šport karta

Fitinn multi šport kartu nepodporuje. To znamená, že v ich štúdiách a ani na členstvo v online programoch tento benefit využiť nemôžete.

Multisport karta ako funguje pre zamestnávateľov

Multisport karta zamestnávateľ – znamená poskytnutie benefitu pre svojich zamestnancov. To znamená, že ako zamestnávateľ si vytvárate imidž starostlivého zamestnávateľa.

Aby ste vašim zamestnancom vedeli tento benefit poskytnúť, nečaká vás žiaden náročný proces. Stačí, ak kontaktujete spoločnosť, ktorá Multisport karty poskytuje a oni vám už pripravia ponuku na mieru.

Ponuka je vždy prispôsobená vášmu rozpočtu aj počtu zamestnacom.

Pokiaľ sa vám spolupráca z pozície zamestnávateľa nepáči, môžete podmienky kedykoľvek upraviť alebo ukončiť zmluvu. Pri ukončení musíte počítať s mesačnou výpovednou dobou.

Multisport karta ako funguje pre zamestnancov

V prípade, že váš zamestnávateľ neposkytuje možnosť tohto benefitu a vy by ste mali o kartu záujem, je tu možnosť aj pre zamestnancov, aby svojho zamestnávateľa upozornili.

Stačí kontaktovať spoločnosť, ktorá Multisport karty sprostredkuje a odporučiť vášho zamestnávatela. Následne sa spoločnosť spojí s vašim zamestnávateľom s ponukou tohto benefitu.

Aby ste mohli doporučiť vášho zamesntávateľa, potrebujete na neho kontakt vo forme telefónne čísla a emailu. Potom už len stačí vyplniť formulár na ich oficiálnej stránke.

Multisport karta ako funguje pre živnostníkov

Multisport karta pre živnostníkov nie je priamo určená a k jej získaniu vám nepomôže ani výpis zo živnostenského registra.

V prípade, že ako SZČO by ste chceli kartu Multisposrt, najlepšia možnosť je využiť jedného z vašich známych, ktorích zamestnávateľ tento benefit poskytuje a požiadate ho o to, či by vás pridal ako sprievodnú alebo teda doplnkovú osobu.

Ako sprievodná osoba zaplatíte poplatok na základe pravidiel danej spoločnosti a môžete využívať vašu kartu bez limitov.

Multisport karta ako funguje pre partnerov

Multisport karta pre partnerov alebo teda pre športoviská, fitness cluby a inštitúcie poskytujúce regeneračné služby funguje bez nákladov. Vďaka možnosti využitia Multisport karty môžete prilákať viac návštevníkov a zaradiť sa medzi popredné prevádzky.

Okrem toho, že sa dostanete do podvedomia užívateľov Multisport karty, spoločnosť vám zaručí aj podporu v online marketingu a propagáciu vášho zariadenia.

Naviac spoločnosť vám zadarmo poskytne a nainštaluje čítačku čiarových kódov a všetko potrebné, aby ste aj vy mali dokonalý prehľad a skvelé podklady pre účtovníctvo.

Multisport karta ako funguje sprievodná karta

Sprievodná karta je naviazaná na existenciu a platnosť karty konkrétneho zamestnanca. To znamená, že ak chcete využívať Multisport kartu ako sprievodná osoba, dokážete využívat len dovtedy, kým ju využíva konkrétny zamestnanec.

Spievodnú kartu môžete chápať ako multisport kartu pre rodiny a je možné ju využívať v danom zariadení samostatne. To znamená, že nemusíte byť v spoločnosti hlavnej osoby. Cena sprievodnej karty je závislá od podmienok zamestnávateľa, cez ktorého kartu riešite.

Mulistoport karta ako funguje detská karta

Detská Multisport karta funguje podobne ako sprievodná karta. Je určená však len pre deti do 15 rokov a k jednej registrácii môžete získať až tri karty.

Znova platí, že podmienky a cena je závislá na zamestnávateľovi. Rozdiel medzi detskou a sprievodnou kartou je, že dieťa ju nemôže využívať samostatne, ale len v sprievode dospelej osoby.

Multisport karta ako funguje detská karta
Zdroj: unsplash.com

Multisport karta ako funguje virtuálna karta

Virtuálna multisport karta funguje ako QR kód v mobilnej aplikácii. To znamená, že už nemusíte fyzicky nosiť kartičku so sebou, stačí ak necháte naskenovať QR kód a máte vstup zdarma.

Musíte však pamätať na to, ak si aktivujete virtuálnu kartu, nebude vaša plastová kartička naďalej aktívna. Vždy môžeš používať len jeden druh karty – virtuálnu alebo plastovú.

Multisport karta benefity

Mulisport karta benefity prináša pre každú zúčastnenú stranu. Vzhľadom na pozíciu zamestnávateľa, prinášate svojim zamestnacom pridanú hodnotu k odmene a vážia si vás ako zamestnávateľa viac.

Z pozície zamestnanca je veľkou výhodou takmer bezplatný vstup do športovísk. Aj napriek poplatku, ktorý si môže zamestnávateľ zaúčtovať, si ľahko prepočítate, či sa vám to platí.

Veľkým benefitom je, že môžete zriadiť výhodnú kartičku aj pre vašu blízku, teda sprievodnú osobu a až pre tri deti.

Multisport karta kontakt

Multisport karta kontakt môžete využiť v prípade, že máte otázky alebo by ste chceli stať členom tohto benefičného programu. Na výber máte viacero možností:

 • telefonický kontakt : +421 949 516 152
 • mail: info@multi-sport.sk
 • priamo na adrese: Prievozská 14, 821 09 Bratislava

Multisport karta recenzie

Multisport karta recenzie prezentujú skvelé ohlasy. Zamestnávatelia si pochvaľujú priaznivú cenu a pozitívne ohlasy zamestnancov. Pochvaľujú si rôznorodosť športov, ktoré môžu využiť a najmä možnosť vstupov aj počas víkendu.

Zamestnaci si pochvaľujú ušetrené peniaze za ich voľnočasové aktivity. A veľkou výhodou je, že si môžu kartu zriadiť aj pre najbližších príbuzných a môžu tak športovať spoločne.

FAQ: Najčastejšie odpovede o tom ako funguje Multisport karta

Pozrite si najčastejšie otázky a odpovede o Multisport karte

Čo je Multisport karta?

Multisport karta je benefičný program zamestnávateľov pre svojich zamestnacov.

Multisport karta ako funguje pre zamestnancov?

Zamestnaci majú vďaka Multisport karte jedenkrát do dňa vstup do rôznych športových a relaxačných inštitúciu.

Môžu Multisport kartu využívať viaceré osoby?

Nie. Jednu Multisport kartu môže využívať len jedna osoba. Ale dá sa zriadiť sprievodná a detská karta.

Zdroje: youtube.com, multi-sport.sk

Témata:
Šport

Najnovšie články