MS v hokeji semifinále Stavte si na víťaza!

Slovan futbal dnes priamy prenos – naživo v TV, live stream cez internet, online v mobile

Autor: Pavol

Slovan futbal dnes priamy prenos

Slovan futbal dnes priamy prenos – prehľad všetkých možností, ako sledovať futbalové zápasy majstra SR. Zistite, kto vysiela Slovan naživo v TV, cez live stream na internete, a ako pozerať Slovan BA online v mobile.

Slovan futbal dnes priamy prenos

Domáca Niké liga, Európska Konferenčná liga či Slovnaft Cup, to sú všetky súťaže, z ktorých môžete sledovať Slovan futbal dnes priamy prenos.

Legendárny klub z Bratislavy má veľké množstvo fanúšikov, aj napriek tomu, že nehrá Ligu majstrov live, a preto je dobré vedieť, kde a kedy si jeho zápasy viete pozrieť naživo.

V článku nájdete

Slovan live

Slovan live ponúka viacero TV kanálov, no taktiež je aj možnosť pozerať jeho zápasy cez internet. Záleží pritom len na tom, v ktorej súťaži hrajú Slovanisti práve zápas.

V tabuľke nižšie si môžete naštudovať rýchly prehľad informácii o vysielaní duelov Slovana.

Slovan live prehľad

SúťažTV PrenosLive stream
Konferenčná ligaRTVS Šport, Sport 1, Sport 2rtvs.sk, Skylink Slovensko
Niké liga Dajto, Nova Sport 1VOYO, Skylink Slovensko, Niké TV
Slovnaft Cup Joj Šport Joj Play, Skylink Slovensko, Niké TV

Futbal Slovan dnes v TV

Asi najviac ľudí zaujíma informácia o tom, kto vysiela futbal Slovan dnes v TV, keď hrá bratislavský klub zápasy Konferenčnej ligy.

RTVS Šport si totiž priame prenosy z Konferenčnej ligy delí so súkromnými stanicami Sport 1 a Sport 2. Kľúč vysielania je však jednoduchý.

Zápasy, ktoré hrá Slovan na domácom Tehelnom poli nájdete na verejnoprávnej RTVS Šport, a stretnutia z ihrísk súperov zas na staniciach Sport 1, Sport 2.

Kto vysiela Slovan Bratislava v Niké lige naživo

Ak sa pýtate, kto vysiela Slovan Bratislava v Niké lige naživo, tak aj v prípade zápasov z najvyššej slovenskej futbalovej súťaže sú tu dva tv kanály, ktoré ju ponúkajú.

Prvým je stanica Dajto, patriaca do skupiny Markíza. Tá svojim divákom ponúka z každého kola Niké ligy vždy nedeľný večerný prenos.

Druhým televíznym programom vysielajúcim Niké ligu je Nova Sport 1, patriaci do skupiny Nova. Ten futbalovým fanúšikom poskytuje pre zmenu piatkový večerný prenos z každého kola.

Futbal Slovan live prenos zo Slovnaft Cupu

Slovan Bratislava nechýbal v posledných štyroch sezónach ani raz vo finále Slovnaft Cupu, preto jeho fanúšikovia radi pozerajú futbalový live prenos aj z tejto súťaže.

Tú má vo svojom portfóliu športov zaradený kanál Joj Šport, ktorý posledné roky vlastní práva na Slovenský pohár vo futbale, pomenovaný podľa hlavného sponzora.

Slovan Bratislava live stream

Slovan Bratislava live stream je možné sledovať prostredníctvom viacerých možností, pričom, ako sme už viackrát v tomto článku avizovali, záleží na súťaži, v ktorej Belasí hrajú.

Platený internetový prenos z každého kola a zápasu Niké ligy má k dispozícii streamovacia platforma VOYO.

Tá stojí na mesiac 5,99€ a za túto sumu tu môžete pozerať nielen stanice skupiny Markíza a Nova, ale aj kompletnú sezónu našej najvyššej futbalovej súťaže.

Slovan naživo v Európskej konferenčnej lige si viete zapnúť cez web rtvs.sk, v prípade zápasov, ktoré vysiela RTVS Šport.

Ak je reč o tých stretnutiach z EKL, ktoré ponúka Sport 1 či Sport 2, tak môžete využiť operátora Skylink Slovensko, ktorý ich má zaradený vo svojom portfóliu internetovej televízie.

Slovan online

Slovan online z Niké ligy ponúka taktiež aj internetová televízia Niké TV, od stávkovej spoločnosti Niké, ktorá je hlavným sponzorom 1. slovenskej futbalovej ligy.

Stretnutia Slovnaft Cupu má v programovej ponuke Joj Šport, ktorý si môžete naladiť buď cez Skylink, alebo aj prostredníctvom platformy Joj Play za poplatok 5,99 eur/mesiac.

Slovan Bratislava futbal vstupenky

Vstupenky na futbalové zápasy Slovana Bratislava si viete zabezpečiť cez oficiálny web skslovan.com. Tam nájdete kompletné informácie o lístkoch na všetky súťaže s podrobnými informáciami o ich cene.

Všetky ďalšie informácie o klube, jeho zápasoch, fanúšikoch spoločne s videami a rozhovormi zo zákulisia ŠK Slovan Bratislava sledujte na ich oficiálnych sociálnych sieťach.

Zdroje: skslovan.com, voyo.markiza.sk, skylink.sk, canva.com

Témata:
Šport

Najnovšie články