Ruža pre nevestu 2 Sledujte bez reklám!

Tricklandia Starý Smokovec – cenník, otváracie hodiny, zľavomat

Aktualizované:

Autor: Lenka

Tricklandia

Tricklandia je galériou trick-artu a optických ilúzií, kde prekonáte gravitáciu a nebudete veriť vlastným zmyslom. Na svoje si prídu nielen deti, ale aj dospelí. Zistite, aké sú ceny vstupného, otváracie hodiny a čo všetko môžete zažiť.

Tricklandia Starý Smokovec

Tricklandia Starý Smokovec je miestom, do ktorého keď vstúpite zažijete svet plný trick-artu a optických ilúzií. Svojim spôsobom je to galéria aj zábavný park v jednom a na svoje si prídu nielen deti, ale aj dospelí.

Letné prázdniny sú ideálnym obdobím, kedy sa sem s deťmi vybrať. Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. V blízkosti sa nachádza aj Ľadový dom alebo aj lanovka na Hrebienok, do ktorých si môžete urobiť taktiež výlet.

V článku nájdete

Tricklandia Tatry

Tricklandia Tatry vás prevedie svetom čarovného trick artu. Trick art je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. V podstate sa jedná o hru medzi umelcom a návštevníkom, kedy ilúzie sú zobrazované ako keby naozaj existovali, no v skutočnosti ide iba o dvojrozmerné kresby.

Tricklandia Tatry sa priestorovo rozkladá na ploche 500 m2 a nachádza sa až v 24 miestnostiach. Jej súčasťou je 15 trick-artových obrazov, 6 metrová vysoká kniha, antigravitačná miestnosť, rozšírená realita a najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe.

V priestore nájdete námety ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska, ako je napríklad Bojnický zámok. Trickladnia sa zároveň považuje za jedinú galériu, kde je nutné si vziať fotoaparát a mobil. Mnohé z nich môžete nájsť na internete, keď zadáte „Tricklandia fotky“.

Zrkadlové bludisko Tricklandia

Najkrajšie zrkadlové bludisko Tricklandia láka návštevníkov z ďalekých, ale aj blízkych krajín. Toto zrkadlové bludisko je veľké osem krát osem metrov a patrí k najkrajším v Európe.

Samotné zrkadlové bludisko chceli pôvodne autori urobiť ešte väčšie, ale keď zistili, že dostať sa z neho von je ťažkým orieškom, zmenšili ho. Orientáciu v ňom sťažujú nielen samotné zrkadlá, ale aj farebné prostredie, ktoré sa neustále mení.

Ale ani ďalšie exponáty vás určite nesklamú. Medzi ne patrí napríklad antigravitačná miestnosť, 7 metrová kniha alebo magické obrazy.

Tricklandia cenník

Cenník Tricklandie je určený podľa kategórie, ktorú si zvolíte. Tricklandia vstupné ponúka niekoľko možností, z ktorých si môžete vybrať.

Tricklandia cenník:

KategóriaCena
Dospelí13 €
Študenti10€
Deti (4-15r), ZŤP a dôchodcovia8 €
Deti do 4 rokovZadarmo
Skupinová zľava pre študentov a seniorov (20 a viac osôb)7 €/ osoba
Držitelia Tatry Card a Liptov Cardzľava 20 %

Podobné ceny vstupného nájdete aj v Zookontakt Liptovský Mikuláš.

Tricklandia zľavomat

Zľavomat ponúka do tohto zábavného parku aj vstupy za zvýhodnené ceny. Pravdou ale ostáva, že musíte mať na ne šťastie a musíte byť rýchli.

Sledujte aktuálne zľavy, pretože ponuky na Zľavomate sa často menia a platia len obmedzený čas, prípadne sa rýchlo vypredajú – ako je to aj v prípade Tricklandie.

Tricklandia Starý Smokovec je galériou trick artu a optických ilúzií, kde prekonáte gravitáciu a nebudete veriť vlastným zmyslom.
Zdroj: unsplash.com

Tricklandia otváracie hodiny

Tricklandia otváracie hodiny nájdete aj na oficiálnej stránke. Otváracia doba sa líši vzhľadom na to, či návštevu plánujete počas sezóny (v júli a auguste) alebo mimo sezóny. Obrovskou výhodou je, že Tricklandia je otvorená každý deň.

Tricklandia otváracie hodiny:

SezónaDniČas
Júl/AugustPo – Ne08:30 – 19:30
Mimo sezónyPo – Ne09:00 – 18:00

Tricklandia rezervácia

Rezervácia sa vykonáva priamo na oficiálnej webovej stránke alebo na telefónnom čísle. Rezervácie sú povinné, takže nezabudnite na to dopredu.

Tricklandia rezervácia je naozaj veľmi jednoduchá, stačí ísť na oficiálnu webovú stránku a vybrať si požadovaný deň. Ak je rezervácia možná, vidíte zelenú farbu a aj počet dostupných miest. Následne stačí iba kliknúť na daný deň, vybrať si čas, ktorý vám vyhovuje a zadať potrebné údaje a máte hotovo.

Tricklandia rezervácia je naozaj veľmi jednoduchá, stačí ísť na oficiálnu webovú stránku a zvoliť si požadovaný deň.
Zdroj: co-to-je.sk

Tricklandia kontakt

Tricklandia kontakt môžete využiť v prípade rezervácie. Na telefónne číslo sa dovoláte od 9:00 do18:00. Rovnako kontakt môžete využiť v prípade akýchkoľvek otázok.

Na kontaktovanie môžete využiť:

  • telefón: 0911 733 840
  • mail: info@tricklandia.sk
Témata:
Cestovanie

Najnovšie články