EURO 2024 Bonus 70€ na stávky!

Strachankovo family park – cenník, zľava, otváracie hodiny, recenzie

Aktualizované:

Autor: Lenka

Strachankovo

Strachankovo family park je dokonalým miestom pod Tatrami, ktoré je stvorené na oddych a zábavu s rodinou. O skvelý program sa postarajú animátorky a zabavia sa tu nielen deti. Zistite, aké je vstupné či kedy má Strachankovo otváracie hodiny.

Strachankovo family park

Strachankovo family park sa nachádza pod Belianskymi Tatrami v obci Ždiar, len neďaleko od obľúbenej atrakcie, ktorou je chodník korunami stromov.

Ide o skvelé miesto, ktoré môžete s vašimi ratolesťami navštíviť napríklad počas letných prázdnin.

V článku nájdete

Strachankovo

Strachankovo ponúka návštevníkom množstvo zábavy a zážitkov. Deti sa môžu tešiť na domčeky na stromoch, na nafukovací hrad, skákací vak a rozprávkové ždiarske legendy o Havranovi a Vilde. Mnohé legendy sa rozprávajú aj na Bojnickom zámku.

Strachankovo family park ponúka aj možnosti, kde si spolu ako rodina môžete užiť spoločný čas a oddýchnuť si, napríklad pri rodinnej opekačke (balíček na opekanie si môžete kúpiť aj v bufete).

V priebehu letnej sezóny sa v Strachankove organizujú aj rôzne akcie pre deti, ako napríklad divadelné predstavenie a iné. Väčší návštevníci si zábavu užijú pri minigolfe, prípadne si tu môžete požičať aj e-bicykle.

Ďalším obľúbeným rodinným parkom kúsok za hranicami Slovenska je Family park Rakúsko.

Strachankovo ako sa dostať

Do Strachankova sa môžete dostať pešo, keď pôjdete popod lanovku približne 800 metrov od parkoviska Penzión*** Strachan. Tu si môžete aj bezplatne nechať zaparkované svoje auto.

Autom do Strachankova môžete pricestovať cestou zo Ždiaru v smere na tatranskú Javorinu. Po 1,5 kilometri odbočíte vpravo na cestu do Osturne. Po 1 kilometri tesne pred rampou odbočíte znova doprava a cestou sa dostanete až k Strachankovu a jeho čarovnému lesu. Zaparkovať môžete priamo nad parkom, a to bezplatne.

Do areálu Strachankovo vás môže vyviezť aj štvorsedačková lanovka. Môžete toto miesto spolu s najbližšími navštíviť aj počas Svetového dňa rodiny.

Strachankovo family park ponúka návštevníkom množstvo zábavy a srandy.
Zdroj: unsplash.com

Strachankovo cenník

Strachankovo vstupné nájdete uvedené aj na oficiálnej stránke tohto rodinného parku. Ak chcete kŕmiť zvieratká, môžete si kúpiť krmivo za 50 centov.

Vstupné platí na celý deň, takže sa pokojne môžete ísť poprechádzať po okolí a následne sa znovu vrátiť.

Strachankovo cenník na celý deň

KategóriaCena
Dieťa 0-2 rokovzadarmo
Dieťa 3-14 rokov7 €
Osoba nad 15 rokov4 €
Rodinný (2 dospelí + 1 dieťa 3-14 r.)13 €
Rodinný (2 dospelí + 2 deti 3-14 r.)18 €
Ďalšie dieťa 3-14 r. k rodinnému vstupu5 €
Skupinová zľava od 20 osôb5 €/os.

Strachankovo zľava

Strachankovo zľavu nájdete napríklad na Zľavomate, kde si môžete zakúpiť vstupenky za zvýhodnené ceny.

Ale ak chcete túto možnosť využiť, musíte sledovať aktuálne zľavy, pretože ponuky na Zľavomate sa často menia a platia len obmedzený čas.

Samozrejme na tomto zľavovom portáli nenájdete len akciové vstupy, ale aj ubytovanie za výhodné ceny.

Strachankovo family park je dokonalým miestom pod Tatrami na oddych a zábavu s rodinou.
Zdroj: unsplash.com

Strachankovo otváracie hodiny

V tabuľke nižšie si pozrite, aké má Strachankovo otváracie hodiny. Výhodou je, že Strachankovo je od 30.6 – 15.9. otvorené každý deň. Posledný vstup je možný o 16:30.

Otváracie hodiny Strachankovo

DeňČas
Po – Ne10:00 – 17:00

Strachankovo ubytovanie

Strachankovo neposkytuje ubytovanie priamo v areáli, ale určite nájdete množstvo alternatív v jeho blízkosti. Aj na strachankovo.sk sú rôzne tipy na ubytovanie, ako napríklad:

  1. Grand Hotel Bachledka Strachan
  2. Wellness penzión Strachan
  3. Chalúpka Chalet Strachan

Výhodné ubytovania môžete prezerať aj na Zľavomate, prípadne si booknuť hotel, penzión, apartmán alebo chatku z iných stránok.

Strachankovo recenzie

Strachankovo recenzie si môžete prečítať na Facebooku. Vo väčšine prípadov narazíte iba na pozitívne ohlasy.

Ľudia Strachankovo odporúčajú kvôli nádhernému prostrediu a výhľadu na Belianske Tatry, pozitívne hodnotia aj milý a ústretový personál, animátorský program a skvelú zábavu nielen pre tých najmenších. Nádherné okolie aj prírodu nájdete v Čutkovskej doline.

Zdroj: strachankovo.sk, unsplash.com

Najnovšie články