LOH 2024ÔľĚ V┼íetky info tu!

Satur cestovka – turistick├Ż sprievodca, pobo─Źky, z─żavy, destin├ície a recenzie

Aktualizovan├ę:

Autor: Marcela

Satur cestovka turistick├Ż sprievdoca

Zauj├şmav├í ak├ę destin├ície pon├║ka Satur cestovka? Prezrad├şme v├ím ak├ę v├Żhodn├ę ponuky m├┤┼żete z├şska┼ą pri First alebo Last minute. Okrem zliav pon├║kaj├║ aj zauj├şmav├ę v├Żlety ako cesta okolo sveta. Tak├ęto s├║ recenzie na t├║to cestovn├║ kancel├íriu.

Satur cestovka

Satur cestovka je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch a najzn├ímej┼í├şch cestovn├Żch kancel├írii na Slovensku. Po─Źas dlhoro─Źnej trad├şcie vyprevadili na dovolenku a pozn├ívacie z├íjazdy ve─żk├ę mno┼żstvo spokojn├Żch cestuj├║cich.

V ich ponuke n├íjdete naozaj zauj├şmav├ę dovolenkov├ę destin├ície. Okrem toho pon├║kaj├║ aj pozn├ívacie z├íjazdy, okru┼żn├ę plavby, ly┼żova─Źky, wellness pobyty ─Źi exotick├ę destin├ície.

Spolo─Źne sa s nimi m├┤┼żete vybra┼ą a┼ż do 150 kraj├şn, m├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą aj vtedy, ak sa chyst├íte na Santiago de Compostela alebo Med┼żugoria.

V ─Źl├ínku n├íjdete

CK Satur turistick├Ż sprievodca

CK Satur turistick├Ż sprievodca v├ím pom├┤┼że s v├Żberom dovolenky. Tohto ┼íikovn├ęho pomocn├şka n├íjdete na ich ofici├ílnej webovej str├ínke a funguje ako poradca z├íkladn├Żch inform├íci├ş a zauj├şmavost├ş pre ka┼żd├║ destin├íciu.

Turistick├Ż sprievodca funguje naozaj jednoducho. Do vyh─żad├íva─Źa zad├íte cie─żov├║ destin├íciu, ak zva┼żujete vycestova┼ą. Po zadan├ş destin├ície sa v├ím zobraz├ş mno┼żstvo inform├ícii, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri rozhodovan├ş.

Satur cestovka turistick├Ż sprievodca
Zdroj: co-to-je.sk

Napr├şklad sa v├ím zobrazia top lokality, kam v danej krajine vycestova┼ą. Rovnako si v─Ćaka sprievodcovi m├┤┼żete na┼ítudova┼ą historick├ę fakty ale aj zvyklosti a trad├şcie. Ve─żkou in┼ípir├íciou m├┤┼żu by┼ą tipy na v├Żlety v danej krajine. Ob─ż├║benou destin├íciou je aj rak├║sky Hallstatt.

Satur cestovka pobo─Źky

Satur cestovka pobo─Źky n├íjdete po celom Slovensku. Spoluje je ich a┼ż 22. V pobo─Źk├ích n├íjdete pre┼íkolen├Żch zamestnancov a odborn├şkov na cestovanie, ktor├ş v├ím pom├┤┼żu s v├Żberom dovolenky presne v├ím na mieru.

V├Żhoda n├ív┼ítevy pobo─Źiek spo─Ź├şva v tom, ┼że zamestnanci u┼ż poznaj├║ jednotliv├ę destin├ície ─Źi hotely bli┼ż┼íie a vedia v├ím poradi┼ą kam napr├şklad cestova┼ą s die┼ąatom a podobne.

CK Satur pobo─Źky

Pobo─ŹkaAdresa
Banská BystricaDolná 41, Banská Bystrica
BratislavaOC Aupark
BratislavaDunajská 18, Bratislava
BratislavaMileti─Źova 1, Bratislava
BratislavaVajnorská 100, Bratislava
BratislavaJesensk├ęho 5-9, Bratislava
KomárnoNádvorie Európy 55, Komárno
Ko┼íiceAl┼żbetina 19, Ko┼íice
LeviceNa Bašte 2, Levice
MartinM .R. Štefánika 34, Martin
MichalovceN├ímeste Os─żobodite─żov 2, Michalovce
NitraŠtefánikova trieda 52, Nitra
PopradN├ímeste sv. Eg├şdia 3006/116, Poprad
PrešovHlavná ulica 17, Prešov
PrievidzaUlica A. Hlinku 23, Prievidza
Svidn├şkCentr├ílna ulica 80/694, Svidn├şk
Topo─ż─ŹanyN├ím. M. R. ┼átef├ínika 2261, Topo─ż─Źany
Tren─Ź├şnSl├ídkovi─Źova ulica 56/8, Tren─Ź├şn
TrnavaHlavná 20/54, Trnava
┼ŻilinaMari├ínske n├ímestie 27, ┼Żilina
Nov├ę Z├ímkyUlica M. Ol├íha 4, Nov├ę Z├ímky
┼Żiar nad HronomN├ímestie Matice Slovenskej 9, ┼Żiar nad Hronom

Okrem dovolenkov├Żch destin├íci├ş CK SATUR pon├║ka aj adventn├ę z├íjazdy na viano─Źn├ę trhy do Viedne.

Cestovn├í kancel├íria Satur z─żavy

Cestovn├í kancel├íria Satur z─żavy s├║ ob─ż├║benou s├║─Źas┼ąou tejto kancel├írie. V tejto sekcii n├íjdete pravidelne v├Żhodn├ę ponuky, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żete u┼íetri┼ą nemal├║ ─Źiastku pe┼łaz├ş.

Sekciu z─żavy n├íjdete priamo na webovej str├ínke alebo sa m├┤┼żete sp├Żta┼ą na z─żavov├ę ponuky priamo na pobo─Źk├ích. V tejto sekcii n├íjdete First minute, Last minute, Ultra last minute ─Źi promo ponuky.

Satur cestovka first minute

Satur cestovka first minute ponuky si m├┤┼żete zajedna┼ą do konca mesiaca marec. Pri first minute ponuk├ích alebo teda ponuk├ích, ktor├ę si zarezervujete pred─Źasne m├┤┼żete z├şska┼ą a┼ż tridsa┼ą percentn├ę z─żavy.

First minute ponuky nie s├║ obmedzen├ę len na ur─Źit├ę krajiny. S t├Żmito z─żavami viete vycestova┼ą do ve─ża zauj├şmav├Żch destin├íci├ş. Medzi najob─ż├║benej┼íie patr├ş Gr├ęcko, Turecko, Bulharsko, Egypt, Taliansko ─Źi Chorv├ítsko.

Satur cestovka Last minute

Satur cestovka last minute ponuky s├║ dostupn├ę po cel├Ż rok. Jedn├í sa o ponuky so zv├Żhodnenou cenou. Pri last minute ponuk├ích si mus├şte uvedomi┼ą, ┼że ide o konkr├ętne d├ítumy, ktor├ę neboli vypredan├ę.

T├Żm p├ídom last minute dovolenka znamen├í, dovolenka na posledn├║ chv├ş─żu. Mus├şte po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że mo┼żno na za─Źiatku t├Ż┼żd┼ła si vyberiete dovolenku a na konci u┼ż let├şte.

satur cestovka dovolenky k moru
Zdroj: unsplash.com

Ak si neviete rady, ─Źo k├║pi┼ą va┼íim rodi─Źom k sviatku, pozrite sa na overen├ę tipy na dar─Źeky pre rodi─Źov, medzi ktor├ę patr├ş aj last minute dovolenka.

Satur cestovka destinácie

Satur cestovka destin├ície s├║ naozaj r├┤znorod├ę. V tejto cestovnej kancel├írii si vyberiete aj vtedy, ke─Ć h─żad├íte ├║pln├║ dovolenkov├║ klasiku ako je napr├şklad Chorv├ítsko, ale rovnako tu n├íjdete zauj├şmav├ę ponuky aj do exotick├Żch kraj├şn.

Vzh─żadom k tomu, ┼że poriadaj├║ z├íjazdy viac ako do 150 kraj├şn, je viac ako pravdepodobn├ę, ┼że medzi destin├íciami n├íjdete presne tak├║ destin├íciu ako v├ím vyhovuje. Napr├şklad zauj├şmav├í je aj Energylandia v Po─żsku.

Nezabudnite na to, ┼że v krajin├ích mimo Eur├│pskej ├Ünie budete potrebova┼ą medzin├írodn├Ż vodi─Źsk├Ż preukaz.

CK Satur Chorvátsko

CK Satur Chorv├ítsko je ├║plnym ┼ítandardom v ich ponuke. Dovolenky v├ím vedia zabezpe─Źi┼ą po celej krajine a z tejto destin├ície im prich├ídza mno┼żstvo spokojn├Żch z├íkazn├şkov.

Dovolenka do Chorv├ítska je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov rie┼íen├í autobusovou dopravou alebo m├íte na v├Żber mo┼żnos┼ą zabezpe─Źenia vlastnej dopravy. To znamen├í, ┼że na dovolenku pr├şdete vlastn├Żm vozidlom, no ─Ćalej sa o zabezpe─Źenie slu┼żieb a va┼íej spokojnosti star├í Satur. Pr├şpadne sa m├┤┼żete v├Żhodne dosta┼ą aj vlakom do Chorv├ítska.

Aj v Chorv├ítsku si m├┤┼żete vychutna┼ą all inclusive z├íjazdy, no na druh├║ stranu v├ím cestovn├í kancel├íria vie zabezpe─Źi┼ą aj pobyty s polopenziou ─Źi v apartm├ínoch, kde si m├┤┼żete pripravi┼ą vlastn├║ stravu.

Pr├şpadne m├┤┼żete ako ubytovanie vyu┼żi┼ą apartm├íny, nehnute─żnosti v Chorv├ítsku s├║ popul├írna mo┼żnos┼ą ubytovania. Pon├║kaj├║ pohodlie s vlastnou kuchy┼łou a in├Żmi v├Żhodami.

CK Satur Turecko

CK Satur Turecko je ─Ćal┼íou ve─żmi vyh─żad├ívanou dovolenkovou destin├íciou, ktor├║ n├íjdete v ich ponuke. Turecko je sp├íjan├ę s luxusom a honosn├Żmi slu┼żbami hotelov za priazniv├║ cenu, preto sa tak├íto dovolenka hod├ş aj ako svadobn├Ż dar.

Pri dovolenke v Turecku v├ím cestovn├í kancel├íria zabezpe─Ź├ş pobyt s letenkami a transferom z tureck├ęho letiska na hotel. Samozrejmos┼ąou je, ┼że v├ím je po─Źas celej dovolenky k dispoz├şcii deleg├ít.

CK Satur Zanzibar

CK Satur Zanzibar patr├ş medzi exotickej┼íie destin├ície, no v poslednej dobe ve─żmi popul├írne. Popularita je najm├Ą po─Źas slovensk├Żch zimn├Żch mesiacov, kedy sa do tejto destin├ície m├┤┼żete ├şs┼ą dokonale zohria┼ą a vyslni┼ą.

Cestovn├í kancel├íria Satur v├ím zabezpe─Ź├ş r├┤znorod├ę pobyty v destin├ícii. M├┤┼żete si vybra┼ą z pozn├ívac├şch z├íjazdov alebo len luxusn├║ dovolenku na pl├í┼żi so slu┼żbami ako sa patr├ş. Rovnako maj├║ v ponuke aj mo┼żnos┼ą pl├í┼żovej dovolenky s v├Żletom do africk├ęho safari.

V pr├şpade, ┼że si vyberiete destin├ície tak vzdialen├ę, ako je napr├şklad Zanzibar, mali by ste po─Ź├şta┼ą s jet legom.

Satur cestovka poznávacie zájazdy

Satur cestovka pozn├ívacie z├íjazdy s├║ dobrou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş si chc├║ dopria┼ą dovolenku, no ├║plne nevedia oddychova┼ą a le┼ża┼ą na pl├í┼żi. Pozn├ívacie z├íjazdy s├║ pln├ę dobrodru┼żstva a z├í┼żitkov. M├┤┼żete napr├şklad nav┼ít├şvi┼ą p├║tnicke mesto Lurdy.

CK Satur zabezpe─Ź├ş v┼íetko potrebn├ę, okrem zabezpe─Źenia dopravy a slu┼żieb v├ís po cel├Ż ─Źas sprev├ídza sk├║sen├Ż sprievodca.

Rovnako na pozn├ívac├şch z├íjazdoch m├íte zabezpe─Źen├ę transfery medzi nav┼ítevovan├Żmi miestami a v cene m├┤┼żu by┼ą aj zahrnut├ę zv├Żhodnen├ę vstupy, z├íle┼ż├ş od toho ak├Ż pobyt ste si vybrali.

Pozn├ívacie z├íjazdy Satur maj├║ r├┤zny charakter. M├┤┼żete si vybra┼ą z :

 • Pozn├íva─Źky Exotika
 • Pozn├íva─Źky Eur├│pa
 • Pozn├íva─Źky pre deti
 • Pozn├íva─Źky pri mori
 • Pozn├íva─Źky na v├şkendy
 • Jednod┼łov├ę z├íjazdy

Na jednod┼łov├ę z├íjazdy sa m├┤┼żete vybra┼ą napr├şklad do ─îeskej republiky. Aby ste boli v cieli r├Żchlej┼íie pom├┤┼że v├ím ─Źesk├í dialni─Źn├í zn├ímka.

V pr├şpade, ┼że m├íte z├íujem o skuto─Źn├ę dobrodru┼żstvo, na trh pri┼íla nov├í najv├Ą─Ź┼íia v├Żletn├í lo─Ć na svete Icon of the Seas.

Satur cestovka Slovensko

Satur cestovka na Slovensku pon├║ka mno┼żstvo pobytov a dovolenky. Dokonca dovolenka na Slovensku za─Ź├şna u┼ż od 127 eur.

Vybera┼ą si m├┤┼żete z rokmi overenej ponuky hotelov, penzi├│nov, apartm├ínov, ─Źi challetov, chatiek a chal├║p za super ceny.

V Satur v├ím pripravia dovolenku na mieru aj na Slovensku. A je jedno ─Źi pl├ínujete vycestova┼ą za oddychom a wellness alebo adreanal├şnov├Żmi a ┼íportov├Żmi z├í┼żitkami. Toto plat├ş aj v pr├şpade, ak rozm├Ż┼í─żate, kam na Silvestra.

Za pobyty na Slovensku v CK Satur je mo┼żn├ę zaplati┼ą aj prostredn├şctvom rekrea─Źn├Żch poukazov spolo─Źnosti Benefit Plus, DOXX, Callio a Edenred.

Cestovná kancelária Satur cesta okolo sveta

Cestovn├í kancel├íria Satur cesta okolo sveta je ponuka na plavbu okolo cel├ęho sveta. Ofici├ílne je tento z├íjazd nazvan├Ż Na ceste okolo sveta a absolvujete ho ─żo─Ćou a trv├í dvadsa┼ątri dn├ş.

Celkovo nav┼ít├şvite na plavbe dvan├ís┼ą kraj├şn a ove─ża viac miest. Na ceste okolo sveta s cestovnou kancel├íriou Satur nav┼ít├şv├şte nasledovn├ę destin├ície:

 • ┼átokholm, kr├í─żovsk├ę mesto
 • Dauha, perla Perzsk├ęho z├ílivu
 • Dill├ş a mramorov├í ├ügra
 • Ru┼żov├Ż D┼żajpur
 • Soul, du┼ía ├üzie
 • Olympijsk├ę Tokio
 • Singapur, ├ízijsk├Ż New York
 • Sydney u protino┼żcov
 • Buenos Aires a Oh┼łov├í zem
 • ┼áarmantn├Ż Quebec
 • Niagarsk├ę vodop├ídy

Niektor├ę cestovn├ę kancel├írie pon├║kaj├║ aj netradi─Źn├ę z├íjazdy, ako napr. exped├şcia na severn├Ż p├│l, pozorovanie ve─żr├Żb alebo pol├írnej ┼żiary.

Okrem toto CK SATUR organizuje aj zimn├ę pobyty a ly┼żova─Źky v okolit├Żch krajin├ích, ako napr├şklad:

Satur cestovka recenzie

Satur cestovka recenzie sa m├┤┼że pochv├íli┼ą pozit├şvnymi ohlasmi od z├íkazn├şkov. Cestuj├║ci s touto cestovnou kancel├íriou si pochva─żuj├║ spo─żahlivos┼ą slu┼żieb a f├ęrov├ę jednanie. Rovnako si pochva─żuj├║ ochotu zamestnancov na pobo─Źk├ích.

Samozrejme, n├íjdu sa aj tak├ş z├íkazn├şci, ktor├ş so z├íjazdom neboli spokojn├ş a s┼ąa┼żuj├║ sa na zl├ę slu┼żby deleg├íta. Najlep┼íie urob├şte, ak si urob├şte vlastn├Ż n├ízor a ak m├íte z├íujem o cestovanie s touto cestovnou agent├║rou zistite si ─Źo najviac inform├íci├ş.

Satur cestovná kancelária kontakt

Satur cestovn├í kancel├íria kontakt m├┤┼żete vyu┼żi┼ą v pr├şpade, ┼że m├íte ┼ípecifick├║ ot├ízku, na ktor├║ ste nena┼íli odpove─Ć na internete.

Kontakty, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą s├║ nasledon├ę:

 • telef├│nne ─Ź├şslo : +421 850 555 111
 • mail : info@satur.sk

Rovnako m├┤┼żete vyu┼żi┼ą v┼íetky vy┼í┼íie spomenut├ę pobo─Źky, kde v├ím zamestnaci radi zodpovedaj├║ va┼íe ot├ízky.

Zdroje: satur.sk, youtube.com

T├ęmata:
Cestovanie
Voyo.sk program na dnes

Najnov┼íie ─Źl├ínky